درباره ما:

سامانه پیامک فرابرد ارائه‌ دهنده سرویس ‌ها و راه‌ حل‌ های پیشرفته‌ اطلاع ‌رسانی بر پایه فناوری پیام ‌کوتاه بوده که از سال 1390 فعالیت خود را آغاز نموده است. از همان ابتدا این سامانه چهارچوب فعالیت خود را بر پایه بهبود فرهنگ استفاده از پیام کوتاه و ارائه بهترین و جدیدترین خدمات به کاربران خود بنا نهاد. کارشناسان فرابرد سعی داشته اند که با ارائه ساده ترین و در عین حال کامل ترین سامانه ارسال پیامک پاسخگوی نیاز تمامی کاربران محترم باشند. ضمنا کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به آقای مهدی فردانیان می باشد.

امیدواریم بتوانیم ضمن بهبود فرهنگ استفاده از سامانه ارسال پیامک در ایران با ارائه راهکارهای نو در دنیای الکترونیک جهت کاهش اتلاف وقت و هزینه کاربران، خدمتگزار مردم ایران زمین باشیم.

خدمات ما:
امروزه پيامک ، ديگر تنها ابزاری برای ارسال و دريافت پيغام‌های متنی ميان کاربران تلفن‌ همراه محسوب نمی‌شود و موارد استفاده‌ی متنوعی برای آن تعريف شده ‌است. در کشور ما علاوه بر ارسال پيامک انبوه ، با اهدافی نظير تبليغات و يا اطلاع‌رسانی، خدمات ارزش افزوده‌ی متنوعی بر اساس پيامک ارائه می‌شود. طبق آمارهای موجود، در حال حاضر استفاده از پيامک يکی از محبوب‌ترين راه‌حل‌های مختلف ارسال و دريافت اطلاعات در جهان است . هدف از تاسیس این وب سایت ورود به زمینه تبلیغاتی جدید و روز دنیا ، در عین حال گسترش هرچه تمام تر آن در بهره گیری از تکنولوژی مدرن و روز که همانا ارسال پیامک های تبلیغاتی با استفاده از فناوری اینترنت بوده است
مزایای استفاده از سامانه پيام كوتاه:

کاربردهاي سامانه پيام كوتاه